Efektywna nauka – zajęcia dla dzieci w Olsztynie

zajęcia dla dziecka

Efektywna nauka to aspekt, który może pomóc wielu osobom. Dzięki niej można w krótszy sposób zapamiętać większą ilość informacji. Oprócz tego nauka stanowi świetną formę zabawy, jeśli poznasz odpowiednie metody. 

Zajęcia efektywnej nauki prowadzone są w wielu miastach. Stolica Warmii i Mazur- Olsztyn to jedno z nich, które skupia się na prostej edukacji dzieci. Akademia https://www.efektywna-nauka.pl/ organizuje przeróżne zajęcia, na które możesz zapisać swoje dziecko.

Czy wiek ma znaczenie?

Najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze wprowadzenie odpowiedniego systemu nauki do życia Twojego dziecka. Dzięki temu już od najmłodszych lat będzie przyswajać ciekawe metody nauki i wykorzystywać je w życiu codziennym. Akademia efektywnej nauki w Olsztynie posiada kilka przedziałów wiekowych.

Zajęcia dla 4-7 latków – Skupione są na odkrywaniu potencjału dzieci, nauce szybkiego czytania i rozwoju intelektu najmłodszych uczestników. Oprócz tego dzieci zostają odpowiednio przygotowane do rozpoczęcia nauki w szkole. Organizowanie urodzin i związana z nimi zabawa jeszcze bardziej zachęca dzieci do uczestnictwa.

Zajęcia dla klas 1-4 Nauczyciele akademii dbają o wzmocnienie pamięci młodych uczniów i koncentracji. Zapoznają się z pierwszymi technikami pamięciowymi. Oprócz tego przechodzą kurs szybkiego czytania i poprawnej pisowni. Na imprezach urodzinowych pokazywane są najróżniejsze eksperymenty. Obecność robotów lego to zdecydowanie pozytywne zaskoczenie. Zobacz ofertę dla klas 1-4.

Zajęcia dla klas 5-8 – Kategoria owej grupy wiekowej skupia się na rozwoju efektywnej nauki i kursie szybkiego czytania i zapamiętywania. 6 i 7 latki odbywają kurs kreowania sukcesu, zaś 7-8 latki kurs rozwoju kompetencji. Programowanie i robotyka dla dzieci to dziedzina jaką mogą poznać uczestnicy akademii w Olsztynie.

Zajęcia dla młodzieży – Organizowane są kursy szybkiego czytania, zapamiętywania i rozwoju kompetencji. Dodatkowo wplecione są podstawy psychologii dla licealistów i uczniów szkół średnich. 

Zapisy na kursy odbywają się w określonych terminach podanych na oficjalnej stronie akademii.

Półkolonie i kolonie

Półkolonie odbywają się w Olsztynie i charakteryzują się ukierunkowaniem w różnych dziedzinach. Obozy oraz kolonie odbywają się w okolicy Olsztyna. Jeśli Twoje dziecko jest uczniem akademii lub nie może zapisać się na obóz lub półkolonie. Zajęcia, organizowane wśród lasów, na łonie natury wpływają na lepsze dotlenienie młodych umysłów, dzięki czemu nauka przychodzi im zdecydowanie łatwiej.

Każdy wyjazd organizowany przez akademię jest w pełni bezpieczny. Wykwalifikowani nauczyciele oraz opiekunowie zadbają o jak najbardziej komfortowy pobyt Twojego dziecka. Dzięki wycieczce dziecko nauczy się integracji. Na oficjalnej stronie można zobaczyć sugerowaną listę rzeczy, których warto mieć. Akademia wykazała się bardzo dojrzałą inicjatywą, która ma zwrócić całkowite koszty wyjazdu w przypadku jego odwołania z powodu COVID.

Czy dorośli mogą zapisać się do akademii?

Akademia efektywnej nauki nie zapomniała o osobach dorosłych. Choć skupia się na dzieciach, organizuje kursy szybkiego czytania, pamięci i rozwoju IQ dla dorosłych. Taki kurs możesz rozpocząć będąc na studiach, lub dla własnej przyjemności i rozwoju. Zajęcia, na które będziesz uczęszczać regularnie przyniosą bardzo duże efekty w krótkim czasie. Warto zainwestować we własną ekspansję i swoich dzieci.